Duel Fight Series

13. aprillil toimub Tallinna Tondiraba jäähallis suurejooneline võitluskunstide turniir Duel Fight Series.

Esmakordselt kohtuvad ringis parimad Eesti ja Hiina võitluskunstide esindajad. Sellel õhtul näevad pealtvaatajad kokku 12 võitlust. Nende seas MMA fight, kus
osaleb tuntud Eesti võitleja Andrei Manzolo ja K-1 raskekaalu võitlus koos Uku Jürjendaliga.

Lisaks sellele veel kümme võitlust Eesti koondise ja Hiina koondise vahel. “See on esimene projekt, kus Eesti professionaalsed võitlejad esindavad ühe meeskonnana teise riigi rahvusmeeskonna vastu.” ütles Duel Fight Series peakorraldaja Igor Golubev.

Hiina rahvusmeeskonda esindab kuulus Hiina brand - WLF (World League Fighting). Hiina delegatsioon, mis koosneb kahekümnest inimesest ja mida juhib WLFi president Hr Yu, veedab ühe nädala Eestis. Meie külalistele esitatakse ulatuslik programm, mis sisaldab erinevate kultuuriliste ürituste ja vaatamisväärsuste külastamist.

Duel Fight Series on esimene ja ainus Eesti võitlusprojekt, mis teeb sellisel tasandil koostööd Hiinaga. Tänu sellele koostööle on Eesti võitlejatel reaalne võimalus osaleda turniiridel Hiinas.

Need, kes ei saa nautida vastasseisu atmosfääri kohapeal Tondiraba jäähallis, saavad vaadata Duel Fight Series otseülekannet telekanalil TV6 ja internetis ning Hiinas kanalil HE NAN TV.

On suurepärane võimalus tellida piletid 20% soodustusega. Pileti maksumus on 20 eurot.
Samuti saab tellida VIP laudu.
Palun pöörduge Veiko Vares poole mob.nr 56230068

Tulge ja toetage oma võitlejaid, olge osa meeskonnast.